Siesta Concept - Blog

Hawaii - Çok Yakında Siesta Rattan koleksiyonu, Hawaii ile genişlemeye devam ediyor..

Siesta rattan koleksiyonuna yeni ürünler ekleyerek çeşitlerini arttırıyor. Monaco ürün ailesi ister set halinde, ister tek tek satışa sunulacak. Monaco ailesi çok yakında bayiilerde yerini alacak.

Siesta Bloom Sandalye ile geleceği tasarladı. Bloom sandalye şık tasarımı ile iç ve dış meklanlara renk katacak Bloom sandalye siesta konsept çağlayan mağzamızda ve Türkiye genelindeki 81 ilde Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari,

Siesta Napoleon Sandalye Toplantı ve düğünlerinize siesta kalitesi ile değer katacak Napoleon düğün sandalyesi siesta concept mağazamızda görücüye çıktı. Concept mağazamız dağıtım bölgeleri ; Çağlayan, Mecdiyeköy, Şişli, Beyoğu, Etiler, Ortaköy, Kemerburgaz, dır. Napoleon Düğün Sandalyesi zengin renk alternatifleri ile her mekana uygunluk sağlar. UV katkısı ile güneşe karşı dayanıklılığu maksimumdur.

Uluslararası mobilya fuarı Spoga 2015 yılında ziyaretçileri ile 30 Ağustos - 1 Eylül Tarihleri arasında Köln/Almanya da buluşuyor. Siesta 11.1 Salon, B-031 C-030 numaralı standta yerini alacak.

Siesta Konsept Online Satış Mağazası Açıldı. Siesta konsept günümüzde önemli yer tutan ve bir çok ihtiyacımızı karşılayan bilgisayarlarımız, cep telefon ve tabletlerimizle dünya markasını satın alabileceğimiz e-ticaret sitesiyle hizmetinizde...

Plastik Masa Sandalye anlayışına Design ve Rattan gibi çeliştleriyle yeni bir tar katan Siesta Konsept; Çağlayan'da Konsept Mağazası ile Mecdiyeköy, Şişli, Kurtuluş, Etiler, Beyoğlu, gibi ilçelere şimdi daha rahat hizmet verebilecek. Siesta konsept koleksiyonuna kattığı rattan sandalyeler, masalar, ve lounge setler ile şimdi çok daha şık.